E PAPRITUR/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë ndodhi – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë ndodhi

E PAPRITUR/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë ndodhi

Pak ditë më parë Mozzik dhe Era Istrefi njoftuan se do të vinin me një bashkëpunim, mirëpo diçka ka ndodhur. Bashkëpunimi i tyre është anuluar.

E papritur/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Mozzik me anë të një postimi në rrjete sociale, por pa i treguar arsyet.

E papritur/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”, ka shkruar ai.

E papritur/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë

E papritur/ Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit, çfarë