“Nuk doja t’ua dëgjoja kurrë erën atyre lopëve”/ Emina Cunmulaj flet për jetën në fshat (VIDEO) – AlpeGossip
“Nuk doja t’ua dëgjoja kurrë erën atyre lopëve”/ Emina Cunmulaj flet për jetën në fshat (VIDEO)

“Nuk doja t’ua dëgjoja kurrë erën atyre lopëve”/ Emina Cunmulaj flet për jetën në fshat (VIDEO)

Emina Cunmulaj është një nga modelet më të njohura në të gjithë botën. Së fundmi ajo ka rrëfyer jetën e saj ën fshat dhe se nuk donte t’ua dëgjonte më erën atyre lopëve.

Jeta në fshat ëhstë me të vërtetë e vështirë, dhe këtu e kemi fjalën për ata që bëjnë vërtet punë fshati, që presin dru, që mjelin lopet, kujdesen për bagëti, përgatisin bulmet e shume e shumë të tjera. Emina Cunmulaj është një nga vajzat shqiptare më të famshme në botë, e cila dikur jetonte në fshat. Pavarësisht se sot ajo është e martuar me një miliarder, modelja nuk resht së kujtuari jetën mos lopëve.

E ftuar në “Xing me Ermalin” ajo ka rrëfyer këtë periudhë të kaluar të jetës së saj.

“Zgjohesha në mëngjes dhe milja lopët, e teksa rrija mendoja me vete, Zot kur do të vijë ajo ditë që do të iki e nuk do t’ja dëgjoj më kurrë erën këtyre lopëve,”- dëgjohet teksa thotë Emina në spotin e emisionit të publikuar në Instagram.

Sot Cunmulaj është e martuar me miliarderin Sam Nazarian dhe është nënë e dy vajzave. Intervistën e plotë do ta ndiqni gjatë transmetimit të emisionit.