“VAJZA E DITËLINDJES…”/ Feston sot 35-vjetorin, Era Rusi na tregon me këto FOTO festën e organizuar – AlpeGossip
“VAJZA E DITËLINDJES…”/ Feston sot 35-vjetorin, Era Rusi na tregon me këto FOTO festën e organizuar

“VAJZA E DITËLINDJES…”/ Feston sot 35-vjetorin, Era Rusi na tregon me këto FOTO festën e organizuar

35-vjetori e ka gjetur këngëtaren Era Rusi të qeshur si asnjëherë tjetër. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto ku vëmendjen e ka marrë e qeshura dhe sytë që i shkëlqejnë.

“Vajza e ditëlindjes, ditë e gëzuar”, ka shkruar Era krah momentit ku nuk kanë munguar dhe urimet e ndryshme nga miq dhe ndjekës të saj.

Ka qenë vetë këngëtarja shqiptare që ka zbuluar momente nga festa madhështore e 35-vjetorit të saj. Kujtojmë se këtë vit Rusi është sërish pjesëmarrëse në festivalin e fundvitit me këngën “Zjarri im”.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri