NJË TJETËR “MARRËZI” E ENCËS/ Këgëtarja hap “audicionet” në Instagram për një të dashur të ri (FOTOT) – AlpeGossip
NJË TJETËR “MARRËZI” E ENCËS/ Këgëtarja hap “audicionet” në Instagram për një të dashur të ri (FOTOT)

NJË TJETËR “MARRËZI” E ENCËS/ Këgëtarja hap “audicionet” në Instagram për një të dashur të ri (FOTOT)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë një deklaratë aspak të zakonshme në rrjetet sociale.

Mesa duket ajo po kërkon një të dashur të ri dhe atë shpreson që ta gjejë në Instagram

Enca ka postuar një InstaStory se është në kërkim të një burri, por edhe të disa shokëve të rinj.

Mënyra se si mund të aplikoni është shumë e thjeshtë, mjafton të dërgoni një mesazh në inbox-un e këngëtares, ku tregoni edhe arsyet se pse dëshironi të jeni i dashuri i saj.

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh”,- shkruan Enca.

encaaa.png

encaaa_2.png