Fjolla Morina na futi brenda shtëpisë së saj! Shihni ç'rrëmujë është bërë nga... (FOTO) - AlpeGossip
Fjolla Morina na futi brenda shtëpisë së saj! Shihni ç’rrëmujë është bërë nga… (FOTO)

Fjolla Morina na futi brenda shtëpisë së saj! Shihni ç’rrëmujë është bërë nga… (FOTO)

Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në showbiz, për anën profesionale, fotot e videoklipet ku shfaqet shumë provokuese, por e shumë komentuar është sidomos për jetën private.

Fjolla është nënë e dy vajzave bukuroshe, por vajza e madhe preferon të qëndrojë larg ekranit dhe ekspozimit në postimet e së ëmës në Instagram. Kurse me vajzën e vogël Alayah, Fjolla poston shpesh foto e video.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme kur këngëtarja ka bërë disa postime për vogëlushen.

Në një prej tyre Alayah shihet duke lozur me kukulla dhe ja ka bërë shtëpinë rrëmujë Fjollës.

“Po e ka mami kukull moj kukull. Të ruajt Allahu i madh”, shkruan Fjolla në një postim tjetër ku Alayah shihet duke parë një film vizatimor në laptop.