CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Pamjet EKSKLUZIVE. Çfarë po ndodh në Top Channel – AlpeGossip
CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Pamjet EKSKLUZIVE. Çfarë po ndodh në Top Channel

CEREMONIA NË NDER TË “TANIT TË TOPIT”/ Pamjet EKSKLUZIVE. Çfarë po ndodh në Top Channel

Ceremonia në nder të themeluesit të “Top Channel”  i cili u nda tragjikisht nga jeta 10 vite më parë  është njoftuar të mbahet në studion “Nova”

Kjo studio gjigante prej 1800 m2 inagurohet sot për herë të parë dhe kjo jo rastësisht.

Ceremonia do të prezantohet nga Eno Popi dhe Bieta Sulo dhe nis në orën 19:30.

AlpeNews.al ju sjell pamje të tjera ekskluzive të ambjentit dhe dekorit të tij e mesa duket çdo gjë është gati për të ftuarit.