“PËRGJITHMONA IME”/ Kida bën tatuazh në dorë emrin e njeriut të saj të shtrenjtë (FOTO) – AlpeGossip
“PËRGJITHMONA IME”/ Kida bën tatuazh në dorë emrin e njeriut të saj të shtrenjtë (FOTO)

“PËRGJITHMONA IME”/ Kida bën tatuazh në dorë emrin e njeriut të saj të shtrenjtë (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Ajo po i kalon ditët me familjarët e saj dhe së fundmi ka treguar gjestin e bukur që ka bërë për gjyshen.

Kida ka bërë tatuazh në dorë shkronjën “F” dhe ka treguar se kjo shkronjë simbolizon një njeri shumë të dashur për të: gjyshen e saj.

“Gjyshja ime do të jetë gjithmonë, përgjithmona ime”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotoje të publikuar në Instastory, ku zbulon tatuazhin.