SEKSI DHE PROVOKUESE/ Tayna publikon foton që do t'ua "heqi trurin" - AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Tayna publikon foton që do t’ua “heqi trurin”

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Tayna publikon foton që do t’ua “heqi trurin”

Reperja më “in” e momentit vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut.

Bëhet fjalë për Taynan e këtë herë ajo siç duket ka sjellë setin e ri fotografik në të cilin nuk ka dyshim se vjen shumë e “nxehtë” dhe mjaft provokuese.

Shikimi i saj tërheqës bën që foto  të duket edhe më e bukur, teksa nuk ka zbuluar shumë nga fiziku i saj i mrekullueshëm.

“Doruntina”, mbetet projekti i fundit me emrin real të saj ku tashmë numëron 7 milionë klikime në kanalin Youtube.

Me koncerte mahniti publikun gjatë gjithë verës edhe pse kishte vetëm dy këngë.