TRENDY I MOMENTIT/ Ja karficat më “IN” që duhet t’i keni patjetër. Ja nga u frymëzuan (FOTO) – AlpeGossip
TRENDY I MOMENTIT/ Ja karficat më “IN” që duhet t’i keni patjetër. Ja nga u frymëzuan (FOTO)

TRENDY I MOMENTIT/ Ja karficat më “IN” që duhet t’i keni patjetër. Ja nga u frymëzuan (FOTO)

Karficat janë trendy i momentit dhe ishte pikërisht Selena Gomez ajo që i solli në modë, por modelli i karficës së Aubery Plaza po behet shume e famshme kudo.

Këro karfica do t’i japin flokëve tuaj një pamje të veçantë dhe mund të rregulloni edhe në ditët më të këqija flokët tuaj në mënyrë të shpejtë.

Ato janë të gjitha nën 50 dollarë, një çmim perfekt për femrat që nuk janë gati të shpenzojnë shuma të mëdha parash duke provuar tendencat e sezonit.

Karficat me perla shtojnë një  “dozë” stil në çdo veshje tuajën.

Nëse Taylor Swift duhej të zgjedhte çdo barret që veshin gjatë epokës së saj, kjo do të ishte me të gjithë ngjyrën dhe ylberin.

 Shikoni poshtë për të marrë një impakt më të gëzueshëm.

 Të lëmuara dhe i gjithanshëme, këto karfica bardhë e zi janë mjaft të rënda për punë, por të mjaftueshme për t’u ndjerë e bukur.

Kur doni të shtoni bukurinë  e yjeve në flokët tuaj.

Mbuloni defektet tuaja me këto karfica të një stili pak më të mëdha se të tjerat.

Një kombinim i veçantë, karfica të “kthyera” dhe në ngjyrat tëndafil dhe të bardhë.

Karficat që përdoren në çdo lloj flokësh dhe shumë neutrale si ngjyrë.

Shumë femërore dhe e ngjashme me ato të stili’90.

Kur ndiheni të vetëdijshëm për statusin tuaj në aspektin e të qenurit me stil.

/AlepNews.al