Pasi përfundoi kërcimin, Mariza Ikonomi nis të qajë LIVE në DWTS. Çfarë i ndodhi këngëtares?! (FOTO) – AlpeGossip
Pasi përfundoi kërcimin, Mariza Ikonomi nis të qajë LIVE në DWTS. Çfarë i ndodhi këngëtares?! (FOTO)

Pasi përfundoi kërcimin, Mariza Ikonomi nis të qajë LIVE në DWTS. Çfarë i ndodhi këngëtares?! (FOTO)

Një nga konkurrentet e edicionit të këtij viti të “Dancing with the stars”, është këngëtarja Mariza Ikonomi e cila në këtë spektakël ka shfaqur talentin e saj në kërcim dhe ka marrë shumë komplimenta nga anëtarët e jurisë.

Sapo mbaroi performancën e sotme, në ekranin pas saj, u shfaq e motra dhe mbesa e Marizës të cilat e përshëndetën nga larg.

Mariza u emocionua shumë dhe nisi të qante teksa tregoi se e ka marrë shumë malli për motrën sepse ajo jeton në Las Vegas ndërsa mbesa është pika e saj e dobët.

Mariza u shpreh se motra i shkruan këto ditë që të flasin, por ajo nuk mundet pasi është e zënë me provat.