Olti Curri TALLET keq fare me FERON: Kur bën dhe ky çerri, ik mbaro bukën me… – AlpeGossip
Olti Curri TALLET keq fare me FERON: Kur bën dhe ky çerri, ik mbaro bukën me…

Olti Curri TALLET keq fare me FERON: Kur bën dhe ky çerri, ik mbaro bukën me…

Olti Curri është një nga personazhet më të njohur në botën e shoëbiz i cili nuk e ka aspak problem t’i thojë gjërat troç edhe nëse nuk u pëlqen VIP-ave. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon shumë foto e video në të cilat shpesh herë ngacmon personazhet e njohur e këtë herë FERO ishte “viktima” e rradhës.

Reperi i njohur ka publikuar këngën e tij më të re “Vi Vet” një këngë e cila është pritur mirë nga publikur por ku nuk mund të mungojë teksti “i pisët”. E lidhur me këtë, Olti i ka dedikuar një postim në Facebook ku tallet me Feron ndërkohë që shkruan:

“Po kur bo dhe ky çerri si perdhunues serial nuk di…! Ik re dreq mbaro buken me çokokrem qe ta ka lene mami siper tavolines gati…”