Dikur SHANIN njëri-tjetrin, sot Noizy dëgjon këngët e Unikkatilit (VIDEO) – AlpeGossip
Dikur SHANIN njëri-tjetrin, sot Noizy dëgjon këngët e Unikkatilit (VIDEO)

Dikur SHANIN njëri-tjetrin, sot Noizy dëgjon këngët e Unikkatilit (VIDEO)

Kur Noizy erdhi nga Anglia për të filluar karrierën e tij në Shqipëri, mënyra më e mirë për të hyrë fuqishëm në treg ishte duke krijuar “armiqësi” me repera të tjerë. Dhe tashmë dihet prej vitesh se Noizy dhe grupi TBA i Unikatil nuk kanë patur një marrëdhënie të mirë dhe shpesh herë e kanë sharë njeri-tjetrin me tekstet e tyre.

Madje gjatë fundvitit që lamë pas u përhapen thashetheme se Noizy ishte përfshirë në një mosmarrëveshje mes dy grupeve gjatë qëndrimit të tij në Amerikë.Në këtë sherr ishin të përfshirë antarët e grupit OTR me atë TBA të Unikatilit.

Por një gjë që na ka bërë përshtypje së fundmi ishte se në makinën e një anëtari të OTR-së është dëgjuar kënga e Unikatilit dhe më e bukura është se në atë makinën ndodhej edhe Noizy.
Ndoshta i kanë rregulluar marrëdheniet e tyre, por shihni videon: