”KUSH ËSHTË KJO VAJZA?” Aulona Musta bën ndryshimin drastik, nuk njeh më as veten (FOTO) – AlpeGossip
”KUSH ËSHTË KJO VAJZA?” Aulona Musta bën ndryshimin drastik, nuk njeh më as veten (FOTO)

”KUSH ËSHTË KJO VAJZA?” Aulona Musta bën ndryshimin drastik, nuk njeh më as veten (FOTO)

Pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, moderatorja e njohur Aulona Musta ka bërë një ndryshim në pamje nga i cili ka mbetur e mahnitur.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, Aulona është shfaqur me flokët e prera shkurt, me baluke, bjonde dhe me një makeup lejla tek sytë ndërsa buzët në ngjyrë natyrale.

“Kush është ajo vajza? Kur s’njeh veten”, shkruan Aulona.

Moderatorja ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit të cilët i shkruajnë se kjo pamje i shkon shumë.