“Akuzo vetveten që ke pritur shumë nga njerëz që…”/ Kush e ka zhgënjyer kaq shumë Eni Çobanin? (FOTO) – AlpeGossip
“Akuzo vetveten që ke pritur shumë nga njerëz që…”/ Kush e ka zhgënjyer kaq shumë Eni Çobanin? (FOTO)

“Akuzo vetveten që ke pritur shumë nga njerëz që…”/ Kush e ka zhgënjyer kaq shumë Eni Çobanin? (FOTO)

Eni Çobani po bën vite tashmë që është angazhuar në emisionin “E diela shqiptare” ku në rubrikën “Shihemi në gjyq” ajo ndihmon protagonistët në zgjidhjen e problemeve të tyre.

Si duket nuk i mjafton vetëm emisioni për të dhënë këshilla për njerëzi, por ka filluar dhe në rrjete sociale.

Së fundmi Eni ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku shkruan: “Mos akuzo njerëzit për zhgënjimet e tua, akuzo vetveten që ke pritur shumë nga njerëz që s’duhej të prisje asgjë.”

Lind pyetja kush e ka zhgënjyer kaq shumë Eni Çobanin?! /AlpeNews.al/