"Jam SEKSI dhe e DI"/ Zaimina Bën deklaratën e FORTË, por harron që zëri i saj... (VIDEO) - AlpeGossip
“Jam SEKSI dhe e DI”/ Zaimina Bën deklaratën e FORTË, por harron që zëri i saj… (VIDEO)

“Jam SEKSI dhe e DI”/ Zaimina Bën deklaratën e FORTË, por harron që zëri i saj… (VIDEO)

Zaimina Vasjari është ka qenë dhe është një ndër vajzat më seksi të showbizz-it për të cilën fansave nuk i mungojnë asnjëherë fjalët dhe mendimet.

Dy muaj më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, Khloe. Por nëse sheh fotot e fundit që këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale as që e kupton se Zaimina ka shumë pak kohë që ka lindur një fëmijë.

Këngëtarja u është rikthyer formave të saj të paralindjes brenda një kohe shumë të shkurtër dhe duket po e njëjta Zaiminë, seksi e provokuese si para një viti. Është për t’u habitur fakti që ajo arriti t’i hiqte kilogramët e marrë gjatë shtatzënisë.

Mesa duket që është SEKSI, këngëtarja e di shumë mirë. Së fundmi e ka pranuar në një video të postuar në Insta Story ku thotë: “Jam seksi dhe e di!”. Por ka një problem, këngëtarja teksa thotë këtë “deformohet” pak. /AlpeNews.al/