“SI PLESHT I VOGËL JE”/ Fansat i bëjnë VIP-at për një lek, ja çfarë u shkruajnë (FOTO) – AlpeGossip
“SI PLESHT I VOGËL JE”/ Fansat i bëjnë VIP-at për një lek, ja çfarë u shkruajnë (FOTO)

“SI PLESHT I VOGËL JE”/ Fansat i bëjnë VIP-at për një lek, ja çfarë u shkruajnë (FOTO)

Ashtu si çdo herë edhe për sot AlepNews.al do t’ju njohi me komentet me nuanca negative apo ngacmuese  të cilat qarkullojnë rëndom në rrjete sociale kushtuar vipave nga fansat e tyre.

Të tilla komente nuk mund të mos mungojnë në përditshmërinë e jetës së vipave në rrjete sociale, dhe kanë të bëjnë me çdo detaj të jetës së tyre.

Shpeshherë, syri “kritik” i fansave kap detaje që me siguri nuk i kishit vënë re por ndonjëherë edhe e teprojnë.

Sërish teksa prezanton produkte moderatoja e njohur Roza Lati ka marr një koment negativ nga fansi i cili i thotë se i pëlqen shumë vetja:

View this post on Instagram

Boomerang nr 1 apo boomerang nr 2? @agestop.ch

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

Këngëtarja e njohur e cila njiohet me nofkën “mami” ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me rroba të gjera dhe ja çfarë i shkruan një fans:

View this post on Instagram

🎎🎏🧧

A post shared by RINA (@balajrina) on

Modelja shqitpare Morena Taraku ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me rroba banjo e një prej fanseve i shkruan se po “plaket” vejushës (referuar ndarjes nga miliarderi iranian):

View this post on Instagram

Happy #26 🌴

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

/alpeNews.al