ÇOHUNI KËRCENI ME “PANORAMA”! Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi gati të zënë fronin e hitit të verës 2020! (VIDEO) – AlpeGossip
ÇOHUNI KËRCENI ME “PANORAMA”! Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi gati të zënë fronin e hitit të verës 2020! (VIDEO)

ÇOHUNI KËRCENI ME “PANORAMA”! Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi gati të zënë fronin e hitit të verës 2020! (VIDEO)

Është publikuar më në fund bashkëpunimi i shumëpritur i Xhensila Myrtezajt dhe Ardijan Bujupit, “Panorama”.

Kënga e re që ishte paralajmëruar pak javë më parë, vjen me një muzikë tepër ritmike dhe i shtohet play listës së këngëve të verës 2020.

Në një postim të fundit, Xhensila shpreh konsideratat për kolegun e sajm Ardianin, si një njeri i përkushtuar, ndërsa shprehet se do të dëshironte shumë që ky bashkëpunim të kishte të njëjtin sukses të këngës “Çika çika”.

“Do dëshiroja shumë qe edhe ky projekt te ketë vulën e “cika cika”, shkruan këngëtarja.

Xhensila shfaqet me një look të mahnitshëm në klip dhe sigurisht që për të është kujdesur dyshja profesioniste, Sellma dhe Kaçi Lleshin.

Postimi i Xhensilës:

Pas Çika Çika, sot ju sjellim “Panorama”. Nje tjeter projekt me nje nga me favorit bashkpuntor, rralle kush i perkushtuar si ai @ardianbujupi . @entermedia, vetem fillimi ne fakt, na pret rrug e gjat 😉.

@elona_xara dhe @celiah_outlaë faleminderit per cdo minut dhe cdo profesionalizem ne punen tuaj pertej te zakonshmes, mrekullisht e kenaqur me ju, bekim jeni per mua! @mumaofficial pjese e suksesit ne disa nga projektet e bukura gjithashtu edhe kete here!

Te pandashmit dhe te pandalshmit @sellmakasumoviq dhe @kacilleshi , ju dua shum!

🙏 i talentuari @anxhelo.koci . @irkenc.hyka @mixey faleminderitt paaaafuuunddd🤍🤍

🙏 @optika_1 per suportin e perhershem!

Do deshiroja shume qe edhe ky projekt te kete vulen e “cika cika”.

Me shume dashuri per te gjithe Ju, Xhensila! Kerceniii me #Panorama🙌