PAS ELIMINIMIT NGA “HELL’S KITCHEN”/ Erioni ka mesazhin e veçantë për shef Renaton: Hape vend pune si…(FOTO) – AlpeGossip
PAS ELIMINIMIT NGA “HELL’S KITCHEN”/ Erioni ka mesazhin e veçantë për shef Renaton: Hape vend pune si…(FOTO)

PAS ELIMINIMIT NGA “HELL’S KITCHEN”/ Erioni ka mesazhin e veçantë për shef Renaton: Hape vend pune si…(FOTO)

I ftuar pasditen e sotme në studion e Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, ishte Erion Gjergji, i eliminuari i radhës i Hells’s Kitchen.
Në një bisedë plot të qeshura dhe humor, ai tregoi më shumë për eksperiencën në “Kuzhinën e Djallit”, arsyen e pjesëmarrjes, si edhe planet në aspektin profesional pas skualifikimit.

I vënë në qendër të vëmendjes për konfliktet e shpeshta me shef Renaton gjatë konkurrimit në Hell’s Kitchen, Erioni nuk mund të largohej nga studio pa dhënë një mesazh për shefin e njohur.

“Bravo të qoftë që hape një vend pune si pjatathyerës, se njerëzit kanë nevojë për punë dhe t’i hape një vend të ri”, ka thënë ai duke qeshur.