DARKA DHE PUTHJE NË BUZË/ Ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane – AlpeGossip
DARKA DHE PUTHJE NË BUZË/ Ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

DARKA DHE PUTHJE NË BUZË/ Ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane

Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte: Robert Berisha nis një lidhje të re. E gjithë kjo nisi pasi Roberti publikoi një video me modelen seksi italiuane, Maria Bove. Ata të dy shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe më pas modelja i vuri vulën dyshimeve për një lidhje pasi postoi në rrjete sociale një video duke shkëmbyer puthje në buzë me këngëtarin.

Më vonë modelja publikoi dhe video të tjera, që na bënë të besonim se ata kishin nisur një lidhje të vërtetë me njëri-tjetrin. Në njërën nga videot Roberti shihej duke i fërkuar asaj këmbët, ndërsa në një tjetër shfaqeshin afër nëjri-tjetrit teksa këngëtari bënte shprehje të ndryshme në fytyrë.

Mirëpo duket se kjo marrëdhënie mes dyshes nuk do të zgjasë shumë, sepse mes tyre nuk ka asgjë serioze. “Prive” ka mësuar se ata thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrt dhe se Roberti vazhdon të jetë beqar. Megjithatë duket se shoqërimet dhe flirtet me vajza seksi për të nuk do të mungojnë kurrë.

Kujtojmë se për raportin e Robertit me Marian nuk mungoi as reagimi nga ish e dashura e këngëtarit, Jessica Kadiu. Kjo e fundit u shpreh se është shumë e lumtur me jetën e saj dhe i vjen mirë që tashmë e ka kuptuar se kush e do me të vërtetë dhe kush për interesa.

“Ju kam juve si FBI skam neoj me pa se mi dergoni juve. Po lejeeeee bre se sdu me ja dit aji eshte problemi i saj tani hahahahaha i uroj fat asaj, kam kaluar kohën kur kishta ndjenja për të shumë kohë më parë. Gjithmon ju kam premtu qe nje dit do flas hapur dhe me ne fund jam shume okay qe te flas pa doreza. Kjo do jet hera e fundit qe fol nlidhje me kte tem jo pse me bezdis por sepse jam shume mire me vet veten dhe e kaluara duhet të qëndrojë në të kaluarën. Jam shume e lumtur deri tani dhe njerzit qe kam afer meje per momentin. Kam mesuar shume dhe tani e di si me dallu kur nje person te do ne te vertet dhe kur vetem te perdor per interesat e vet. Çdo gje ndodh per nje arsye”, deklaroi Jessica.