Enca ia bën të ditur edhe njëherë Noizy-t dhe të gjithëve: Jam … (FOTO) – AlpeGossip
Enca ia bën të ditur edhe njëherë Noizy-t dhe të gjithëve: Jam … (FOTO)

Enca ia bën të ditur edhe njëherë Noizy-t dhe të gjithëve: Jam … (FOTO)

Po bën më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk kanë me shoqëri me njëri-tjetrin. E gjithë kjo situatë e ‘sherrit’ nisi pasi Enca u tha të gjithëve se karrierën e saj e ka krijuar vetë dhe nuk ishte askush ai që e bëri të jetë ajo që është sot: një ndër femrat më të suksesshme në industrinë e muzikës. Kjo gjë nuk i pëlqeu Noizyt dhe e akuzoi publikisht në Instagram si mosmirënjohëse duke e përjashtuar nga grupi “OTR”. Por në atë moment edhe Enca ia ktheu duke i thënë është këtu ku është vetëm me forcat e veta.

Por edhe këtë herë “mbretëresha e Instagram-it”, ua bën me dije se është ‘SELFMADE’ dhe se është kjo shprehje është titulli i albumit të saj të parë. Ajo postoi foton më poshtë duke patur si mbishkrim shprehjen e ‘famshme’.

SelfMade

A post shared by ENCA (@enca) on