Kush tha që Alesia Bami nuk ka super të pasme? Modelja seksi ka dy fjalë për ata që dyshojnë për format e saj (FOTO) - AlpeGossip
Kush tha që Alesia Bami nuk ka super të pasme? Modelja seksi ka dy fjalë për ata që dyshojnë për format e saj (FOTO)

Kush tha që Alesia Bami nuk ka super të pasme? Modelja seksi ka dy fjalë për ata që dyshojnë për format e saj (FOTO)

Alesia Bami është një ndër modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Që e vogel ajo është bërë pjesë e sfilatave të ndryshme dhe tashmë gëzon edhe tituj me emër në fushën e modelingut. Por Alesian e shohim edhe si velinë dhe në momentin kur kërcen shfaq talentin e saj por edhe format trupore që shumë vajza ia kanë zili.

Për ‘gojët e liga’ dhe ata që dyshojnë te format e modeles Bami, ajo ua mbyll gojen me disa foto ku shihet në top formë, si më poshtë. Epo një gjë duhet pranuar: trupit të saj nuk ke ç’ti shash!