”NË KOKËN TONË”/ Enca ka dëshirë të martohet por kush është dhëndri? (FOTO) – AlpeGossip
”NË KOKËN TONË”/ Enca ka dëshirë të martohet por kush është dhëndri? (FOTO)

”NË KOKËN TONË”/ Enca ka dëshirë të martohet por kush është dhëndri? (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, Arbër Gjikolli, vëllai i Gjikos, festoi martesën në të njetjin lokal si vëllai i tij. Në dasëm kishte plot të ftuar VIP de të gjithë duket se po bënin shumë qejf.

Të shumta kanë qenë videot e postuara nga të ftuarit por ajo që na tërhoqi vëmendjen më shumë ishte një video e Encës e cila shfaqej me Dhurata Dorën duke kërcyer dhe si përshkrim kishte ”Në kok tonën”. Mesa duket vajzave i ka pëlqyer aq shumë dasma sa që kanë dashur të jenë ato të rradhës.

Të dyja bukuroshet nuk kanë pranuar ndonjë lidhje deri tani prandaj se kush do të jenë dhëndrat nuk e dimë./AlpeGossip.al