E ZBULON VETË ARBËR HAJDARI/ Ja sa është paguar në Big Brother VIP – AlpeGossip
E ZBULON VETË ARBËR HAJDARI/ Ja sa është paguar në Big Brother VIP

E ZBULON VETË ARBËR HAJDARI/ Ja sa është paguar në Big Brother VIP

Arbër Hajdari ishte opinionist së bashku me Balina Bodinakun në edicionin e parë të Big Brother VIP. Ndonëse këtë eksperiencë e mirëpriti që në fillim, në “Goca dhe Gra” zbuloi se nuk do ta bënte më. Ndër të tjera ai zbuloi se nuk ka pasur rrogë në “Big Brother”.

“Nuk kam pasur rrogë në Big Brother, kisha dëshirë pasi mora ftesën, doja të bëja diçka ndryshe”, tha Arbri.

“Nuk e besoj që do ta bëja më. Ishte e vështirë, sidomos në fillim se nuk i njoh botët e banorëve brenda shtëpisë. Historitë nga jashtë bëheshin pjesë shpesh herë. Prisja që në shtëpi prisja që të zhvilloheshin situata të ndryshme. Kam luftuar të jem sa më i drejtë”, shtoi ai.