“ANKTH I NJË NËNE”/ Sara Hoxha është larg shtëpisë dhe ndihet në faj por motra Redia nuk e lë të mërzitet (FOTO) – AlpeGossip
“ANKTH I NJË NËNE”/ Sara Hoxha është larg shtëpisë dhe ndihet në faj por motra Redia nuk e lë të mërzitet (FOTO)

“ANKTH I NJË NËNE”/ Sara Hoxha është larg shtëpisë dhe ndihet në faj por motra Redia nuk e lë të mërzitet (FOTO)

Sara Hoxha ka lënë Tiranën për të shëtitur shumë larg saj!

Që prej mëngjesit të sotëm ajo njoftoi largimin nga Shqipëria me një foto të realizuar nga avioni.

Trashëgimtarja e “Top Channel” besohet se ndodhet në Amsterdam, nga ku ka publikuar edhe një foto pak minuta më parë.

Por ajo tregon se fakti që ndodhet larg djalit, nuk e lë ta shijojë këtë udhëtim, që besohet se e ka bërë me bashkëshortin Ledion Liço.

“Duket sikur po kënaqem por ankthi dhe faji i një nëne që është ndarë (nga i biri) nuk më lë”, shkruan Sara.

Megjithatë ajo ka marrë një mesazh mbështetës nga motra e vogël, Redia e cila me sa duket ka marrë përsipër të kujdeset për nipin London Noor.

“Dondon është në duar të sigurta”, shkruan Redia.