KEKE DO YOU LOVE ME/ Afërdita Dreshaj nuk i shpëton trendit më të ri të instagramit (FOTO) – AlpeGossip
KEKE DO YOU LOVE ME/ Afërdita Dreshaj nuk i shpëton trendit më të ri të instagramit (FOTO)

KEKE DO YOU LOVE ME/ Afërdita Dreshaj nuk i shpëton trendit më të ri të instagramit (FOTO)

Kënga e darke “In my feelings”  është bërë virale në gjithë botën. Edhe në shqipëri vajzat e ekranit kanë guxuar duke bërë sfidën keke.

Pas Dua Lipa,Soni Malaj, dhe Lori Hoxhës  kësaj rralle është bashkuar Afërdita Dreshaj.

Modelja që di gjithmonë  të jetë në qëndër të vëmendjes  sapo na bëri për vete me videon e postuar.