“KU TË GJENDET VRIMA TY MI MOTËR”/ Publikoi foton nga shtrati, ndjekësit masakrojnë motrën e Encës – AlpeGossip
“KU TË GJENDET VRIMA TY MI  MOTËR”/ Publikoi foton nga shtrati, ndjekësit masakrojnë motrën e Encës

“KU TË GJENDET VRIMA TY MI MOTËR”/ Publikoi foton nga shtrati, ndjekësit masakrojnë motrën e Encës

Uindi Haxhia është gjithmonë  në qendër të vëmendjes  pasi provokon gjithmon me fotot apo deklaratat.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese nga shtrati ku ka vizatuar figurën e një njeriu që e konsideron të dashur.

Une dhe i dashuri im duke kaluar nje te shtune “te qete” .  ( Ju qe shqetsoheni ne komente se i dashuri im eshte shume i holle dhe mos nuk merr dot fryme, mos u shqetsoni se di ai te perballoj dhe manovroj shume mire  uuu a e permenda qe eshte ngjyre cokollat”

Menjëherë pas fotos kanë reaguar me komente negative ndjekësit të cilat e kanë kritkuar dhe ofenduar për pamjen fizike.

Ku të gjendet vrima ty mi motër,nuk të lejn shalët kub që ke“: ishte komenti i një ndjekësi të cilit  Uindi nuk i ka kthyer përgjigje.

/AlpeNews.al