Balerina e Tv Klan, Alba Hoxha flet për herë të parë për ndarjen nga Albi Nako! – AlpeGossip
Balerina e Tv Klan, Alba Hoxha flet për herë të parë për ndarjen nga Albi Nako!

Balerina e Tv Klan, Alba Hoxha flet për herë të parë për ndarjen nga Albi Nako!

Prej javësh tashmë, në prezantimin e motit në Tv Klan shohim balerinën e trupës së Albi Nakos, Alba Hoxha.

Që prej fillimit të kësaj eksperience, u përfol se Alba dhe Albi nuk i kishin marrëdhëniet e mira pas largimit të balerinës, por kjo u “fry” akoma dhe më shumë pas postimeve në Instagram të koreografit të njohur, ku ironizonte prezantueset e motit.

E pyetur nga mikrofoni i Thumb për matrrëdhënien me Albin, Alba ka treguar se është akoma pjesë e trupës së baletit dhe marrëdhëniet janë njësoj.

“Unë jam akoma pjesë e trupës ‘Albi Nako Dance’”, – tregon Alba. “Kam vite aty dhe nuk kam si të heq dorë kollaj! Unë do t’i bëj të dyja, dhe prezantimin e motit, dhe balerinën”.

Intervistën e plotë të Albës dhe personazheve të tjerë e gjeni më poshtë.

Thumb 24 mars pjesa 1

Kete jave ne emisionin Thumb ne Abc News me Fatmen dhe Aulonen ka qene e ftuar ish Miss Shqiperia, Egla HArxhi, e cila ka rrefyer se marredhenia e saj treshe ka marre fund!Mikrofoni i Thumb ka shkuar ne eventin e radhes ne kryeqytet "Rikthimi i Dallendysheve", ku Andi ka thumbuar te ftuarit, sic vetem ai di!

Posted by Blitz.al on Samstag, 24. März 2018