Edhe yjet si Bebe Rexha kanë fiksime, ky veprim i saj para se të dalë në skenë do t’ju lërë me gojë hapur (VIDEO) – AlpeGossip
Edhe yjet si Bebe Rexha kanë fiksime, ky veprim i saj para se të dalë në skenë do t’ju lërë me gojë hapur (VIDEO)

Edhe yjet si Bebe Rexha kanë fiksime, ky veprim i saj para se të dalë në skenë do t’ju lërë me gojë hapur (VIDEO)

Ka raste kur mendojmë se këngëtaret profesioniste dalin në skenë sikur të bëjnë një lëvizje mëse të thjeshtë në jetë e tyre, por ja që jo gjithçka është aq e pakomplikuar sa ne mendojmë ndonjëherë.

Edhe pse me shumë dalje para publikut të përbërë prej miliona spektatorëve edhe profesionistët si Bebe Rexha ka raste kur kanë emocione dhe duhet të gjejnë një mënyrë që ti mundin ato.

Mesa duket Bebe e ka gjetur mënyrë e duhur dhe kjo falë një lëvizje relaksuese dhe njëkohësisht shumë gazmore.

Bebe ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një video ku shfaqet pak para se të dali për të performuar në koncertin e rradhës.

Këngëtarja me origjinë shqiptare shihet të tundi trupin dhe duart, lëvizje këto që mesa duket lirojnë stresin.

Bravo Bebe! Me këtë lëvizje jo vetëm që je relaksuar ti por me gjasa edhe shumë fansa që janë shkrirë në të qeshura të shumta.