Pasi ekspozoi të pasmet, Rashel Kolaneci “thyen” shumë zemra, sapo na prezantoi të dashurin e saj! (VIDEO) - AlpeGossip
Pasi ekspozoi të pasmet, Rashel Kolaneci “thyen” shumë zemra, sapo na prezantoi të dashurin e saj! (VIDEO)

Pasi ekspozoi të pasmet, Rashel Kolaneci “thyen” shumë zemra, sapo na prezantoi të dashurin e saj! (VIDEO)

Rasheli është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe jo më kot numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Pas një mungese në rrjetet sociale, Rasheli është kthyer fuqishëm së fundmi dhe mbrëmjen e kaluar ka publikuar një foto shumë seksi në Instagram ku ekspozoi të pasmet e saj bombastike.

Siç duket Rasheli ka shumë për të na treguar dhe para pak minutash ka zbuluar të dashurin e saj të vërtetë. Nuk është as më shumë dhe as më pak se një thes boksi, të cilin Rasheli duket se e do shumë pasi shkroi: “Ja një video e imja me të dashurin tim”