Shyhrete Behluli po paralajmëron diçka! E treta… (FOTO) - AlpeGossip
Shyhrete Behluli po paralajmëron diçka! E treta… (FOTO)

Shyhrete Behluli po paralajmëron diçka! E treta… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka dekada që po na argëton me këngët e saj popullore.

Por kohën e fundit ajo ka sjell në treg edhe risi, duke bashkëpunuar me një reper të njohur shqiptar. Bëhet fjalë për dy bashkëpunimet në mes të saj dhe reperit, Gold Ag të cilat patën goxha sukses.

 

Sikur këto të dyja duket se shumë shpejt do të vije edhe projekti i tretë i dyshes. Të paktën kështu ka thënë vet Shyhretja përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Image result for shyhrete gold

“Po vjen e treta” ka shkruar Shyhretja në këto imazhe.