KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Ja çfarë bën Einxhel për Dagzin (FOTOT) – AlpeGossip
KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Ja çfarë bën Einxhel për Dagzin (FOTOT)

KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Ja çfarë bën Einxhel për Dagzin (FOTOT)

Dagz dhe Einxhel filluan një histori dashurie brenda “Big Brother VIP”, e cila po vazhdon dhe jashtë për bukuri. Dyshja shihen tërë kohës pranë njëri-tjetrit dhe nuk i kursejnë postimet në rrjete sociale.

Së fundmi, Einxhel ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur në publik me një varëse të personalizuar me emrin e Dagzit. Me këtë gjest, moderatorja ka treguar se ajo dhe Dj janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin.

Dagz dhe Einxhel filluan një histori dashurie brenda “Big Brother VIP”, e cila po vazhdon dhe jashtë për bukuri. Dyshja shihen tërë kohës pranë njëri-tjetrit dhe nuk i kursejnë postimet në rrjete sociale.

Së fundmi, Einxhel ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur në publik me një varëse të personalizuar me emrin e Dagzit. Me këtë gjest, moderatorja ka treguar se ajo dhe Dj janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin.