PAS HUMBJES SË MADHE/ Fjoralba Ponari RIKTHEHET në ekran dhe rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
PAS HUMBJES SË MADHE/ Fjoralba Ponari RIKTHEHET në ekran dhe rrjetet sociale (FOTO)

PAS HUMBJES SË MADHE/ Fjoralba Ponari RIKTHEHET në ekran dhe rrjetet sociale (FOTO)

Fjoralba Ponari është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale që pas humbjes së nënës së saj.

Po ashtu, do e shohim edhe mbrëmjen e nesërme në ekran pasi moderatorja do vijojë rrugëtimin e saj në “Portokalli”.

Nëna e moderatores u nda nga jeta muajin që lamë pas pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Këtë periudhë të vështirë Fjoralba e ka kaluar në privatësi me familjarët e saj.

Ajo ka preferuar mos të bëjë asnjë postim në rrjetet sociale dhe kjo është fotoja e parë që ajo postoj pas 5 javësh.

Fjoralba shfaqet tejet elegante me një makeup minimalist dhe e veshur me të zeza teksa nuk dihet nëse kjo është zgjedhje rastësore apo në homazh të nënës së saj.