PO “ÇMEND” VAJZAT/ Ky është STILI i flokëve që ka bërë VIP-et për “vete” (FOTO) – AlpeGossip
PO “ÇMEND” VAJZAT/ Ky është STILI i flokëve që ka bërë VIP-et për “vete” (FOTO)

PO “ÇMEND” VAJZAT/ Ky është STILI i flokëve që ka bërë VIP-et për “vete” (FOTO)

Tashmë temperaturat janë gjithnjë e më shumë në ngritjer dhe po ashtu edhe njerëzit kërkojnë ndryshime të reja me ardhjen e një stine të re.

Kësaj here një ndryshim që ka magjepsur vipet, është edhe modeli i shkurtër i flokëve.

Ky lloj stili nxjerr në pah çdo ngjyrë flokësh si dhe zakonisht kemi parë që vipet i mbajnë flokët të çrregullta apo me onde të lehta.

Ndër vipet që  e “përqafuan” shumë shpejt këtë stil janë Orinda Huta, Bora Zemai dhe Kiara Tito, fotot e të cilave mund të shihni si më posht:

Orinda Huta

Bora Zemani

View this post on Instagram

💇🏻‍♀️

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Kiara Tito

/AlpeGossip.al