PASI U MBULUA ME SHAMI/ Çiljeta merr vendimin e rëndësishëm (FOTO) – AlpeGossip
PASI U MBULUA ME SHAMI/ Çiljeta merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

PASI U MBULUA ME SHAMI/ Çiljeta merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

ë muajin e shenjtë të Ramazanit, Çiljeta u mbulua me shami dhe postoi shpesh foto e video e mbuluar. Postimet e këngëtares ngjallën edhe debat e kritika megjithatë ajo vërtetoi se është një myslimane e devotshme.

Tanimë Çiljeta ka vendosur ta heqë shaminë e të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet duke inçizuar këngën e re me të cilën po bashkëpunon me Elgit Dodën.

Këngët e Çiljetës kanë pasur çdo herë sukses prandaj pritet që këngëtarja të sjellë një hit.