Emisioni me batutat erotike, Roza me Robertin: Zemër u prishe? Nga e nxore? Fute ku ishte – AlpeGossip
Emisioni me batutat erotike, Roza me Robertin: Zemër u prishe? Nga e nxore? Fute ku ishte

Emisioni me batutat erotike, Roza me Robertin: Zemër u prishe? Nga e nxore? Fute ku ishte

Në emisionin e fundit të Roza Latit i ftuar ishte Robert Berisha, bashkëshorti i Nora Istrefit.

Ai është ka folur gjatë rreth karrierës dhe jetës së tij personale, por ndër të tjera moderatorja dhe Berisha kanë krijuar një situatë “të nxehtë” të studio me batuta të njëpasnjëshme rreth seksit.

Më poshtë janë disa video në të cilat të dy personazhet shkëmbejnë batutat erotike.