Ju pëlqeu kjo veshje e Marinës? Nuk do ta besoni sa kushton vetëm shalli (FOTO) – AlpeGossip
Ju pëlqeu kjo veshje e Marinës? Nuk do ta besoni sa kushton vetëm shalli (FOTO)

Ju pëlqeu kjo veshje e Marinës? Nuk do ta besoni sa kushton vetëm shalli (FOTO)

Duke qenë një nga moderatoret më të dashura e më të komentuara, Marina Vjollca ka fituar gjithnjë vëmendjen e publikut, jo vetëm në ekran, por edhe me postimet e saj në Instagram ku sigurisht një pjesë e madhe e vëmendjes bie tek veshja.
Marina njihet si një ndër vajzat e showbizit që vishet më shtrenjtë dhe me shumë stil.

Kështu është shfaqur edhe në foton e fundit në Instagram, e veshur me një pallto të zezë, shall shumëngjyrësh me pupla dhe një çantë e vogël shumëngjyrëshe me pupla.

Faqja që publikon çmimet e veshjeve të VIP-ave ka postuar në Instagram sa kushton vetëm shalli dhe çanta që Marina mban në foto dhe që konsistojnë në 210 euro shalli dhe 135 euro çanta e vogël.