Kjo nuk pritej! Shikoni si reagon Klaudia Pepa kur sheh Albën në videoklipin e Elvanës (FOTO) – AlpeGossip
Kjo nuk pritej! Shikoni si reagon Klaudia Pepa kur sheh Albën në videoklipin e Elvanës (FOTO)

Kjo nuk pritej! Shikoni si reagon Klaudia Pepa kur sheh Albën në videoklipin e Elvanës (FOTO)

Elvana Gjata publikoi këngën e saj më të re “Ku vajti”. Këngë kjo e cila pati vërtet impakt te të gjithë dhe u bë shumë e famshme dhe mjaft e klikuar sapo u publikua. Mirëpo një tjetër veçanti në klip ishin balerinët dhe ajo që është komentuar më shumë nga të gjithë është Alba Hoxha, e cila përflitet se prej kohësh mund të jetë në lidhje me Albi Nakon.

Por si është marredhënia e saj me ish-en e Albit, Klaudian?

E tregoi vetë balerina Pepa nëpërmjet një komenti në videon që postoi Elvana nga klipi ku është edhe Alba.

“Cool”, shkruan ajo teksa e shoqëron me një emoji-n përkatës së “cool”, ai me syze. Kështu duke uruar edhe Albin për keografinë e Elvanës dhe balerinëve.