Eh dashuria! Joni tregon shënimin magjik të Merlinit: Të dua edhe më shumë! – AlpeGossip
Eh dashuria! Joni tregon shënimin magjik të Merlinit: Të dua edhe më shumë!

Eh dashuria! Joni tregon shënimin magjik të Merlinit: Të dua edhe më shumë!

Fejesa e Jon Gjebreas me bukuroshen Merlin Haxhiymeri ishte padyshim një nga eventet më të përfolura në media.

Ata tashmë jëtojnë në Amerikë, ku dhe nga postojnë shpesh momente nga dashuria që kanë për njëri-tjetrin.

Ka qenë Joni këtë herë që ka publikuar në Instastory një shnëim që i ka lënë Merlin.

”Sot të dua edhe më shumë”, ka shkruar ajo duke lumturuar pa masë Jonin i cili nuk ka hezitur për ta publikuar me fansat e tij.