Skena të egra seksi/ Shikuesit braktisin të shtangur sallën e kinemasë – AlpeGossip
Skena të egra seksi/ Shikuesit braktisin të shtangur sallën e kinemasë

Skena të egra seksi/ Shikuesit braktisin të shtangur sallën e kinemasë

Skenat e egra të seksit kanë bërë që shumë shikues të braktisin sallat e kinemave në Berlinalen e këtij viti.

Një film i regjisores rumune Adina Pintilie përmban shumë skena seksi dhe lakuriqësi, duke ngjallur impakt negativ tek shikuesit.

Gjatë shfaqjes së “Touch Me Not” shumë shikues braktisën kinemanë para kohe, ndërkohë që regjisorja thotë se qëllimi i filmit ka qenë që të zbulojë se çfarë është intimiteti.

Filmi i artistes dhe regjisores rumune vëzhgon njerëzit e ndryshëm në praktikat e tyre seksuale.

Ajo u shpreh se:

“Është një punë kërkimore. Ishte një proces i gjatë, por në fund rezultoi në një histori dashurie shtatëvjeçare për të gjithë ne”