Pas përçarjes, Kida rrëfen për herë të parë marrëdhënien me Mozzik! (VIDEO) – AlpeGossip
Pas përçarjes, Kida rrëfen për herë të parë marrëdhënien me Mozzik! (VIDEO)

Pas përçarjes, Kida rrëfen për herë të parë marrëdhënien me Mozzik! (VIDEO)

Para pak kohësh ka bërë mjaft bujë largimi i Mozzik dhe Getinjo nga labeli “On Records”, pjesë e së cilit është edhe Kida.

Kida dhe Mozzik, Getinjo kanë patur një marrëdhënie shumë të mirë madje në shumë prej koncerteve të tyre i shihnim bashkë. Por çfarë ndodhi pas largimit të reperëve?

Kida ka qenë e ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, ku mes së gjithash është pyetur edhe për marrëdhënien me reperët pas largimit të grupit, e veçanërisht me Mozzik pasi kanë qenë më të afërt.

“Jo ajo thjesht ka qenë diçka e menaxhuesve, e cila nuk është puna jona si artista, gjithçka mbetet tek ata kështuqë ne nuk përzihemi në atë aspect”– është shprehur këngëtarja./Blitz.al/

Videon shikojeni ketu