Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini (FOTO)

Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini (FOTO)

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një.
Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.

Në videon e fundit duke ecur në plazh, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.