‘Lufta’ mes Ermalit dhe Luanës nuk ka fund... Ai kërcënon se do ta kapë për flokësh! - AlpeGossip
‘Lufta’ mes Ermalit dhe Luanës nuk ka fund… Ai kërcënon se do ta kapë për flokësh!

‘Lufta’ mes Ermalit dhe Luanës nuk ka fund… Ai kërcënon se do ta kapë për flokësh!

“Lufta” virtuale mes moderatores Luana Vjollca dhe komedianit Ermal Mamaqi vijon ende.

Në çdo foto që ata publikojnë nuk qëndrojnë dot pa komentuar dhe hedhur “kunja”.

Duket se këtë fakt e ka kuptuar edhe vetë Mamaqi, i cili pasi Luana komentoi në një foto të tij duke i kthyer “hakun” ka shkruar: “”hahahahahahaha. Nai ditë do kapemi për flokësh ne të dy.”