ENCA në një koncert gjigand me yllin latin në Tiranë, moderatoret SHQIPTARE i premtojnë që do bëjnë TWERK (FOTO) – AlpeGossip
ENCA në një koncert gjigand me yllin latin në Tiranë, moderatoret SHQIPTARE i premtojnë që do bëjnë TWERK (FOTO)

ENCA në një koncert gjigand me yllin latin në Tiranë, moderatoret SHQIPTARE i premtojnë që do bëjnë TWERK (FOTO)

Enca ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj shqiptarë pasi do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Këtë lajm ajo e ka dhënë përmes profilit të saj në Instagram, ku ka prezantuar edhe një video në të cilën tregon se me cilët artistë do ta mbajë koncertin.

“Kam kaq shume kohe qe pres dhe planifikoj momentin e duhur per nje koncert gjigand ne Tirane / Sheshin Skenderbej dhe momenti erdhi ?? ne 27 korrik”, ka shkruar Enca në Instagram. Sigurisht që nuk mund të mungonin mesazhet e shumta nga fansat dhe emrat e njohur të botës së shoëbizz-it, e një prej tyre, moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu i ka komentuar që se bashku me mikeshën e saj Aulona Mustën do të bëjnë TWERK në skenë dhe Enca i thotë që bëjnë mirë ta mbajnë fjalën.