“STELA E DINTE…”/ Lindita zbulon çfarë marrëdhënie ka me Çimin: Më bëri mesazh se po më pret në aeroport – AlpeGossip
“STELA E DINTE…”/ Lindita zbulon çfarë marrëdhënie ka me Çimin: Më bëri mesazh se po më pret në aeroport

“STELA E DINTE…”/ Lindita zbulon çfarë marrëdhënie ka me Çimin: Më bëri mesazh se po më pret në aeroport

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Lindita Bimi, ka publikuar këngën e dytë “Bomba” pas “Cocaines”. Ajo duket se nuk do të ndalet pas daljes nga reality show. Ashtu si në klipin e këngës së parë, edhe tek i dyti Linda shfaqet mjaft hot, duke treguar se nuk i interesojnë kritikat që i bëjnë.

Në daljen e fundit në “Shqipëria Live”, ajo tha se nuk e ndjente veten këngëtare, por duket se muzika është një pasion që po e rrëmben

Ditën e sotme, Bimi ishte sërish e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” për të folur për këngën e re, por edhe në lidhje me të dhe ish-konkurrentin e “Për’puthen +40”, Çimi.

Duke folur për këngën e re, ajo tha: “Më erdhi ëmbël e para. Nuk u frymëzova askund. Bëra aq para sa nuk di ku ti çoj. Bëj shaka. Muzikën e kam bërë thjesht për qejf. Nëse do kem përftime, mirë se të vinë”.

Ndërsa duke folur për titullin e këngës Lindita tha se “ajo është bomba” dhe ai që  “e ka fiksim shkrihet si akull kur e shikon”.

“Stela e dinte...”/ Lindita zbulon çfarë

“Ah ta dini ju kush është ai. Është Çimi. Nuk jemi rikthyer bashkë, flasim vetëm si shokë, jo më tepër. Ai nuk kishte kurrë kurajo ta pranonte që unë i pëlqeja. Do të kem një bashkëpunim me Çimin, për një këngë”, tha Bimi.

E pyetur nëse ajo ka qenë arsyeja se Stela dhe Çimi janë ndarë, Lindita tha: “Në një farë mënyre po”.

“Stela e dinte...”/ Lindita zbulon çfarë

“Më kanë thënë se kur u organizua ditëlindja e Ilirit, Çimi ka thënë si nuk e kam Linditën, e kjo i ka dhënë bezdi Stelës, me të drejtë. Më ka falenderuar Çimi në një intervistë, e sërish Stelës i ka ardhur keq. Me të flasim shepsh në Whatsapp, kimi ka pasur gjithmonë mes nesh. Ai është don zhuan, e prandaj nuk jam lidhur. E dua vetëm për vete mashkullin. Asnjë femër nuk do donte të tradhtohej. Nuk kam çfarë ti them Stelës, pasi ajo e dinte se si janë gjërat. Çimit i them kur do vish për Itali, se unë nisëm për Shqipëri sot. Nuk do qëndroj shumë në Shqipëri, 3 ditë.  Sapo më bëri mesazh se po më pret në aeroport”, përfundoi Lindita.