E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Adrian Gaxhës – AlpeGossip
E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Adrian Gaxhës

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e re e Adrian Gaxhës

Këngëtari i njohur shqiptar, Adrian Gaxha, ka qenë gjithmonë në vëmendje të mediave madje është komentuar gjatë për jetën e tij private dhe lidhjet e ndryshme.

Pak kohë më parë u përfol se ai ishte në një lidhje me një vajzë, mirëpo asgjë nuk u konfirmua nga vetë Adriani dhe as emri i vajzës nuk u mësua.

Megjithatë burime pranë ‘Prive’ kanë konfirmuar së fundmi se lidhja e Adrianit me vajzën në fjalë është e vërtetë. Sipas tyre vajza mban inicialet S.D dhe është me origjinë nga qyteti i Ferizajt. Siç është bërë e ditur dhe më parë, ajo në bion e profilit të saj në Instagram mban inicialet e këngëtarit shqiptar.