“FAMILJA IME”/ Elita Rudi publikon në Instagram foton që do t’ju emocionojë – AlpeGossip
“FAMILJA IME”/ Elita Rudi publikon në Instagram foton që do t’ju emocionojë

“FAMILJA IME”/ Elita Rudi publikon në Instagram foton që do t’ju emocionojë

Elita Rudi dhe Gjiko po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Moderatorja së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me Gjikon.

Fotoja, e cila në fokus ka barkun e rrumbullakosur të Elitës, mban mbishkrimin “Familja ime”.

Në pritje që të bëhen prindër, çifti kanë blerë edhe një apartament të ri.