HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jonida Maliqi, “Dashi” i talentuar dhe i etur për sukses! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jonida Maliqi, “Dashi” i talentuar dhe i etur për sukses!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jonida Maliqi, “Dashi” i talentuar dhe i etur për sukses!

Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare e së fundmi ajo do përfaqësojë Shqipërinë në “eurovision”.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Dashit” dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e tij.

Dashi e adhuron sportin, dhe jo pa arsye e shohim Jonidën të frekuentojë palestrën e ti mahnisë të gjithë me pamjen e saj pavarësishht kalimit të viteve.

Gjtihastu dashi është një shenjë majft aventuriere, i pëlqenë të udhëtojë por edhe të eskperimentojë me gjithçka në jetë, por mbi të gjitha me lookun.

 

View this post on Instagram

Tutte le strade portano a Roma @matiastravel ✈️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

View this post on Instagram

@giorgia_e_johns_albania ❤️ @edvinameta 📸

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Jonida gjithnjë ka një energji të pashtershme e cila kurrë  nuk shuhet dhe edhe pse me pauzë në muzikë ajo sërisht ia del të rikthehet akoma edhe më suksesshëm.

/AlpeNews.al