“FOL SHQIP SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë tërhoqi vëmendjen e fansave (FOTO) – AlpeGossip
“FOL SHQIP SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë tërhoqi vëmendjen e fansave (FOTO)

“FOL SHQIP SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë tërhoqi vëmendjen e fansave (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Balerina e njohu Klaudia Pepa është kritkuar nga një ndjekës i saj se nuk përdor gjuhën shqipe në përshkrimet  e fotove që poston dhe ajo ka reaguar menjëherë:

Reperja më in e momentit Tayna ka blerë së fundmi një automjet me të cilin a realizuar një foto në Instagram por njëri prej fansve i shkruan se a i mbërrin dot frenat me këmbë, duke qenë se është pak e shkurtër:

View this post on Instagram

Grateful

A post shared by Tayna (@tayna) on

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka publikuar së fundmi disa foto artistike por njëra prej ndjekësve i shkruan se nuk duhet të zbulohet dhe aq shumë:

/AlpeNews.al