Habit aktorja shqiptare: “Nuk kam qenë kaq e bukur! Kam bërë 2 operacione” – AlpeGossip
Habit aktorja shqiptare: “Nuk kam qenë kaq e bukur! Kam bërë 2 operacione”

Habit aktorja shqiptare: “Nuk kam qenë kaq e bukur! Kam bërë 2 operacione”

Ndërsa shumë mund ta njohin si mbesa e Inis dhe Ingrid Gjoni, Ana Lika tashmë thotë se ka imazhin e saj.

Aktorja dhe balerina shqiptare shtoi se në fillimet e karrierës së saj ka punuar fort për të krijuar një imazh të sajin dhe jo të identifikohej si mbesa e dy motrave të famshme. Këtë gjë ajo e ka arritur më së miri duke mos qëndruar nën hijen e dy tezeve të saj.

Ana Lika është një personazh që flet hapur për veten dhe gjërat e saj personale. Gjithashtu ajo ka pohuar se ka bërë dy ndërhyrje plastike.

“Unë nuk kam qenë kaq e bukur sa jam sot. Kam bërë operacion hundën dhe buzët”, tregoi ajo gjatë intervistës për “Pop Culture”.