PAS DYQANEVE ME VESHJET E TIJ/ Joni Peçi tashmë me linjën e tij të parfumeve (FOTO) – AlpeGossip
PAS DYQANEVE ME VESHJET E TIJ/ Joni Peçi tashmë me linjën e tij të parfumeve (FOTO)

PAS DYQANEVE ME VESHJET E TIJ/ Joni Peçi tashmë me linjën e tij të parfumeve (FOTO)

Joni Peçi është një nga stilistët më të famshëm shqiptarë. Prej vitesh, Jonië është personi i cili qendron pas veshjeve të disa nga VIP-ave më të njohur.

Pasi hapi dyqanet e tij të veshjeve, duket se stilisti është gati për një rrugëtim të ri. Pak ditë më parë ai prezantoi parfumin e tij të ri të qujtur ”encyclopædia”. Parfumin gjithashtu ia ka dërguar dhe disa nga VIP-ave tanë të cilët nuk kanë ngurruar ti urojnë suksese me këtë ide të re. /AlpeGossip.al